Tissu | Home
14869
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Studio dekoracji okiennych i aranżacji wnętrz dla wymagających.

DEKORACJE OKIENNE

DEKORACJE OKIENNE

W naszej ofercie znajdziesz firany zasłony rolety systemy elektryczne tarasy tkaniny obiciowe dodatki do domu.

ARANŻACJA WNĘTRZ

ARANŻACJA WNĘTRZ

W naszej ofercie krótki tekst wyjaśniający.

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

W naszej ofercie krótki tekst wyjaśniający.

tissu

Tissu Atelier

Nawet brylant wymaga oprawy, a cóż dopiero okno! Efektownie upięte zasłony, zwiewne firany, zazdrostki retro, dyskretne rolety – Tissu Atelier to kreatywny doradca smaku, który oferuje coś więcej niż profesjonalne projekty dekoracji okien. Naszym Klientom proponujemy funkcjonalne i efektowne rozwiązania wydobywające potencjał aranżacji wnętrza lub odmieniające tę przestrzeń zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami. Doświadczenie jako projektantki zdobywałyśmy w Łodzi – mieście, które przed dekoratorem stawia trudne wyzwania. Lofty w obiektach postindustrialnych, apartamenty w secesyjnych kamienicach czy mieszkania na poddaszu z ukośnie opadającym dachem i małymi okienkami – każda z tych przestrzeni wymaga indywidulnego podejścia i oryginalnych rozwiązań.

Nie mają przed nami tajemnic ani style historyczne, ani najnowsze trendy we wzornictwie – zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią – o skali możliwości Tissu Atelier świadczą nasze realizacje! Fantazyjna dekoracja okien to prawdziwa wisienka na torcie wystroju wnętrza. Warto powierzyć to zadanie profesjonaliście, który spełni Państwa oczekiwania z poczuciem dobrego smaku.

GALERIA

krótki opis galerii
Proces realizacji

Proces realizacji

Kontakt
Dojazd do klienta
Poznawanie oczekiwań
Wybór kolorystyki
Prezentacja projektów
Realizacja
Montaż

Współpraca z architektami

Współpraca z architektami

Zapraszamy do współpracy

KONTAKT

b

Justyna Amsolik +48 504 876 226

a

Marta Pawlak +48 792 030 423